Ons Team


Ons Team

Maak kennis met de mensen uit ons team.

Wouter Esseboom

Directeur/eigenaar
Telefoon: 06 24 62 82 50
Email: wouter@esseboomadvies.nl

Wouter op LinkedIn

Kwalificaties
FFP CFP Erkend Financieel Adviseur NVHP Adfiz
Vaardigheden
  • Gecertificeerd Financieel Planner
  • Erkend Financieel Adviseur
  • Erkend Hypothecair Planner
  • Scheidingsbegeleider aangesloten bij de Scheidingsdeskundige
  • WFT Adviseur basis
  • WFT Adviseur consumptief krediet
  • WFT Adviseur hypothecair krediet
  • WFT Adviseur inkomen
  • WFT Adviseur schade particulier
  • WFT Adviseur schade zakelijk
  • WFT Adviseur vermogen
  • WFT Adviseur zorg

Guus Esseboom

Directeur/eigenaar
Telefoon: 06 23 44 42 34
Email: guus@esseboomadvies.nl

Guus op LinkedIn
Kwalificaties
Erkend Financieel Adviseur NVHP Fiscaal Adviseur Adfiz
Vaardigheden
  • Fiscaal Adviseur
  • Erkend Financieel Adviseur
  • Erkend Hypothecair Planner
  • Scheidingsbegeleider aangesloten bij de Scheidingsdeskundige
  • WFT Adviseur basis
  • WFT Adviseur consumptief krediet
  • WFT Adviseur hypothecair krediet
  • WFT Adviseur inkomen
  • WFT Adviseur schade particulier
  • WFT Adviseur schade zakelijk
  • WFT Adviseur vermogen
  • WFT Adviseur zorg

Maaike Prins

Operational Manager
Telefoon: 06 14 21 00 34
Email: maaike@esseboomadvies.nl

Maaike op LinkedIn

Kwalificaties
FFP CFP Erkend Financieel Adviseur
Vaardigheden
  • Gecertificeerd Financieel Planner
  • Erkend Financieel Adviseur
  • WFT Adviseur basis
  • WFT Adviseur consumptief krediet
  • WFT Adviseur hypothecair krediet
  • WFT Adviseur inkomen
  • WFT Adviseur schade particulier
  • WFT Adviseur schade zakelijk
  • WFT Adviseur vermogen
  • WFT Adviseur pensioen

Roxalanne de Hesselle

Relatiebeheerder schade- en zorgverzekeringen
Telefoon: 06 19 62 68 50
Email: roxalanne@esseboomadvies.nl

Vaardigheden
  • WFT Adviseur basis
  • WFT Adviseur inkomen
  • WFT Adviseur schade particulier
  • WFT Adviseur schade zakelijk
  • WFT Adviseur zorg

Robert Maljaars

Relatiebeheerder hypotheken
Telefoon: 06 20 73 87 45
Email: robert@esseboomadvies.nl

Kwalificaties
Erkend Financieel Adviseur
Vaardigheden
  • Erkend Financieel Adviseur
  • WFT Adviseur basis
  • WFT Adviseur consumptief krediet
  • WFT Adviseur hypothecair krediet
  • WFT Adviseur vermogen

Thomas Arts

Relatiebeheerder hypotheken
Telefoon: 06 41 28 88 13
Email: thomas@esseboomadvies.nl

Kwalificaties
Erkend Financieel Adviseur
Vaardigheden
  • Erkend Financieel Adviseur
  • WFT Adviseur basis
  • WFT Adviseur consumptief krediet
  • WFT Adviseur hypothecair krediet
  • WFT Adviseur inkomen
  • WFT Adviseur schade particulier
  • WFT Adviseur schade zakelijk
  • WFT Adviseur vermogen
  • WFT Adviseur zorg

Arjan Schillemans

Relatiebeheerder boekhouding & fiscale zaken
Email: arjan@esseboomadvies.nl

Vaardigheden

Michiel Loesberg

Relatiebeheerder administraties & belastingen
Telefoon: 06 29 38 99 98
Email: michiel@esseboomadvies.nl

Vaardigheden

Lennert Kin

Relatiebeheerder schadeverzekeringen
Email: lennert@esseboomadvies.nl

Vaardigheden
  • WFT Adviseur basis
  • WFT Adviseur consumptief krediet
  • WFT Adviseur inkomen
  • WFT Adviseur schade particulier
  • WFT Adviseur schade zakelijk
  • WFT Adviseur vermogen
  • WFT Adviseur zorg

Marian de Ronde

Relatiebeheerder schadeverzekeringen
Email: marian@esseboomadvies.nl

Vaardigheden
  • WFT Adviseur basis
  • WFT Adviseur inkomen
  • WFT Adviseur schade particulier
  • WFT Adviseur schade zakelijk
  • WFT Adviseur zorg

Mabelle Mulders

Mediator + Financieel Planner
Telefoon: 06 27 45 53 90
Email: mabelle@esseboomadvies.nl

Kwalificaties
FFP CFP RFEA
Vaardigheden
  • Gecertificeerd Financieel Planner
  • Register Financieel Echtscheidingsadviseur (RFEA) aangesloten bij de Scheidingsdeskundige
  • Mediator

Clemens Snoeren

Relatiebeheerder schadeverzekeringen
Email: clemens@esseboomadvies.nl

Vaardigheden
  • WFT Adviseur basis
  • WFT Adviseur schade particulier
  • WFT Adviseur consumptief krediet
  • WFT Adviseur hypothecair krediet
  • WFT Adviseur vermogen
  • WFT Adviseur schade zakelijk

Beer

Chief Happiness Officer
Email: beer@esseboomadvies.nl

Vaardigheden
Altijd vrolijk :-)